Контакти
ОПТОВА ФАРМАЦЕВТИЧНА КОМПАНІЯ
РЕЄСТРАЦІЯ
Медикаменти гуртом
НАПИШІТЬ НАМ
Ім’я
Не вірно введено!
Телефон
Не вірно введено!
E-mail
Не вірно введено!
Повідомлення
Не вірно введено!
Повідомлення надіслано!
ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК
Виберіть зручний для Вас час, і наш менеджер зв'яжеться з Вами
Ім’я
Не вірно введено!
Телефон
Не вірно введено!
Зручний час для Вас
Не вірно введено!
Повідомлення
Не вірно введено!
Повідомлення надіслано!
МЕНЮ
ЗАКРИТИ МЕНЮ
16 років
на ринку
35 видів
продукції
300 тонн
пряжі в місяць
Компанія ТОВ «Ненсі фарм плюс» створена і успішно працює на ринку гуртової торгівлі лікарськими засобами в Україні з 2003 року.
Наші бізнес-партнери це аптеки з Чернівецької, Івано-Франківської, Тернопільської, Хмельницької, Вінницької, Львівської і Закарпатської областей
Детальніше
За 12 років роботи  наша фармацевтична фірма зарекомендувала себе як добросовісна, відповідальна і найшвидша у поставці лікарських засобів.
Гарантію якості підтверджує наша багатолітня праця.

У Західному регіоні України ми підтримуємо реалізацію лікарських препаратів вітчизняних, європейських, азіатських та індійських фірм, а також маємо ексклюзивні препарати. Ми співпрацюємо з Чернівецькою, Івано-Франківською, Тернопільською, Хмельницькою областями. З 1 червня 2015 року компанія «Ненсі фарм плюс» розширила співпрацю з Львівською, Рівненською, Волинською і Вінницькою, Закарпатською областями.

Складські приміщення знаходяться в центрі міста Чернівці. У нас працює кваліфікований персонал, який знає специфіку своєї роботи.
Ми робимо все для того, щоб наші партнери по бізнесу були задоволені результатами нашої співпраці на ринку оптової торгівлі лікарськими засобами.

Нашими цінностями є порядність, чесність, дисциплінованість.